GEGEVENS BESTUUR EN DE RADEN

Om onderstaande lijst up-to-date te houden vragen wij alle werkveldraden en sectoren ons te berichten als er wijzigingen plaatsvinden. Dit kan via info@vgvz.nl.

BESTUUR VGVZ

Voorzitter: Moritz Pfähler
Secretaris: Hans Schepers
Penningmeester: Hans Schepers; penningmeester@vgvz.nl
Overige leden en portefeuilles:
Marleen Moors – Kwaliteitsregister en opleidingen
Beatrijs Hofland- Beroepsontwikkeling & Innovatie
Erik Willemsen- Wetenschap
Wilma Geerdink – Werkvelden
Cees Smit – Levensbeschouwelijke sectoren

WERKVELDEN

Werkveldraad eerstelijns GV

Voorzitter: Maurice van der Put (2014)
Communicatie extern

Godelieve van Liebergen (2020)
Algemeen lid

Charlotte Molenaar (2016)
Algemeen lid (verlof)

Vacant: algemeen lid

E-mail: gvthuis@vgvz.nl

Werkveldraad jeugdzorg

Voorzitter:
Wija van der Kaaden
wvdkaaden@bartimeus.nl
tel. 06-42312717

Secretaris:
Alida Groeneveld
Expertisecentrum Advisium Ermelo en Groot Emaus ‘s Heeren Loo Zorggroep
Postbus 550
3850 AN  Ermelo
Email: alida.groeneveld@sheerenloo.nl
tel. 06-13078156

Werkveldraad psychiatrie

Voorzitter:
Lisa van Duijvenbooden, GGZ Eindhoven.
GGZ Eindhoven
040 – 297 0620

Secretaris:
Marijn Gilhuis
Prins Constantijnweg 48-54
3066 TA Rotterdam
tel. 088 – 358 50 55
tel. 06 – 15 03 77 49
Email: m.gilhuis@parnassiabavogroep.nl

Leden:

Karien van Roermund
GGZ Altrecht
030 – 230 8888
E-mail: k.van.roermund@altrecht.nl

Gerson Gilhuis
Geestelijk Verzorger Arkin
06 – 29 55 55 20
E-mail: Gerson.Gilhuis@arkin.nl

Cisca Terlouw
Tactus verslavingszorg
06 – 5120 4823
E-mail: c.terlouw@tactus.nl

Gerline de Jong
GGz In Geest
023-5832283
E-mail: g.dejong@ggzingeest.nl

Line de Bruijn
Altrecht
06 – 51 08 79 64
E-mail: L.de.bruijn@altrecht.nl

Werkveldraad revalidatie

Voorzitter: mw. ds. E.C. Littooij
Reade, centrum voor revalidatie en reumatologie
Overtoom 283, 1054 HW Amsterdam
tel. 0629276384 (p)
tel. 0206071795 (w)
Secretaris: dhr. drs. ir. H. Bosma
Reade, centrum voor revalidatie en reumatologie
Overtoom 283, 1054 HW Amsterdam
tel. 0297321460 (p)
tel. 0206071795 (w)

Werkveldraad verpleeg-en verzorgingshuiszorg

Mw. drs. Marjanne Lam (tevens kwaliteitszetel hospices)
St. Zorgcentra Rivierenland
Burg. Meslaan 49
4003 CA Tiel
Tel: 034-4671682
E-mail: mlam@szr.nl

Mw. Brita Stern
Evean Eduard Douwes Dekker
Schoenerstraat 11
1034 XZ Amsterdam
Tel: 020-6312933
E-mail: bstern@evean.nl

Mw. Thecla van Aart
Zorggroep Oude en Nieuwe Land
Genemuidenstraat 4
8304 GC Emmeloord
Tel: (061) 014-8552
E-mail: t.vanaart@zorggroep-onl.nl

Dhr. Bart Niek van de Zedde
Cordaan, locatie De Die
Loenermark 900
1025 VR Amsterdam
Tel: 0614711687
E-mail: bvdzedde@cordaan.nl

Werkveldraad mensen met een beperking

Secretaris: Anouk Helmich.
Anouk.helmich@sheerenloo.nl

Werkveldraad ziekenhuizen

Adri Spelt
UMCG
050-3613883
E-mail: a.spelt@umcg.nl

Annemieke Kuin
Westfriesgasthuis
0229-208664
E-mail: A.Kuin@westfriesgasthuis.nl

 

LEVENSBESCHOUWELIJKE SECTOREN

Boeddhistische sector

Voorzitter: Mw. A. (Alie) Rozendal MA
Secretaris: dhr. P. (Paul) van Gogh, MA
Algemeen bestuurslid: dhr. B. (Bart) van den Bosse, MA
Contact: boeddhistischesector@vgvz.nl

Hindoe sector

Leden:
dhr. R. Sewnath

Krokusstraat 10, 1338 TC Almere

Telefoon: 06 – 1269 0801 (privé)
E-mail: rawiesewnath@hotmail.com

Voorzitter:  dhr. Karan Gokoel
E-mail: karangokoel@outlook.com

Humanistische sector

Voorzitter: Daan Stoffer
Geestelijk Verzorger Arkin
tel. +31 88 505 1220 (alg. nr.)
E-mail: daan.stoffer@arkin.nl

Lid: Gerjos Hengelaar
Geestelijk verzorger bij defensie
GJ.Hengelaar@mindef.nl

Institutioneel niet gezondenen sector (SING)

Voorzitter: Thomas van Heerde
Secretaris: Ada Byrnes

Leden:
Janie van Middelkoop
Rob van Grinsven

Contact: secretarissing@gmail.com

Islamitische sector

Voorzitter: mevr. A. Zerouali

Secretaris: mevr. S. El Ayachi
E-mail: sectorislam@vgvz.nl

Algemene bestuurslid/ penningmeester: dhr. H. Stranjac

Joodse sector

Rabbijn J.S. Jacobs
Sinai Centrum
Laan van de Helende Meesters 2
Postbus 2063
1180 EB Amstelveen
tel. 0205457200

Protestantse sector

Voorzitter
Pieter Nauta
De Kreek, Leeuweriklaan, 2691 CK ‘s –Gravenzande
p.nauta@pietervanforeest.nl
tel werk: 0174-419500

Secretaris
Simone Visser
St. Antoniusziekenhuis locatie Nieuwegein
Koekoekslaan 1 Postbus 2500
3430 EM Nieuwegein
s.visser@antoniusziekenhuis
simone.ubuntu@gmail.com
tel werk: 088-3207013

Katholieke sector

Intramuraal:
Naam: Drs. J.A.H. van Wijk (secretaris, interim-voorzitter)
Stichting: Marente, Voorhout
Werkveld: Verpleeghuiszorg (psychogeriatrie)
E-mailadres: hans.vanwijk@marente.nl (werk)
Telefoonnummer: 06-13071637 (werk)

Eerste lijn:

Telefoonnummer 06-25463796/0252-866261
E-mailadres:jahvanwijk@quicknet.nl
Website: www.jahvanwijk.nl

 

Leden:
Naam: Dr. J.J.A.G.M. Van der Wal
Stichting: Pro Persona GGz Nijmegen
Werkveld: Geestelijke gezondheidszorg
E-mailadres: j.van.der.wal@propersona.nl
Telefoonnummer: 024-3283283

Naam: Drs. A.H.J.M. de Haan
Stichting: St. Antonius Ziekenhuis
Werkveld: Ziekenhuis
E-mailadres: a.haan@antoniusziekenhuis.nl (werk)
Telefoonnummer: 088- 3207015 (werk)

Naam: Marieke Termeer MA
Stichting: Lunet zorg, Eindhoven
Werkveld: Mensen met een beperking
E-mailadres: m.termeer@lunetzorg.nl (werk)
Telefoonnummer: 088 551 5000 (werk)