Netwerkbijeenkomst ‘Hoop doet leven’ voor geestelijk verzorgers Zuidwest Nederland
6 februari @ 13:30 - 17:00
Hierbij nodigen wij je van harte uit voor de netwerkbijeenkomst ‘Hoop doet leven’ voor geestelijk verzorgers in Zuidwest Nederland.
Waarom een netwerkbijeenkomst voor zo’n groot gebied zul je misschien denken?
Wij werken als geestelijk verzorgers in het Erasmus MC in een zogenaamd tertiair ziekenhuis met als voedingsgebied Zuidwest Nederland. Door ontwikkelingen in de zorg is de ligduur van patiënten in het ziekenhuis zo kort als mogelijk. Dat betekent dat wij regelmatig onze patiënten doorverwijzen, en steeds vaker ook naar geestelijke verzorging in de eerste lijn. Het doel van deze bijeenkomst is dan ook om de ketenzorg te versterken rondom de spirituele zorg voor de patiënten/cliënten.
Als wij elkaar als geestelijk verzorgers – werkzaam in de verschillende zorgsettingen in deze regio – beter leren kennen, zullen we elkaar gemakkelijker weten te vinden voor overleg bij een doorverwijzing of over een bepaald onderwerp. Wij willen ontmoeting en onderlinge uitwisseling tussen geestelijk verzorgers in onze regio stimuleren in de hoop dat daar iets moois uit voortvloeit.
Het programma ziet er als volgt uit:
13.30 – 14.00 uur: inloop met koffie en thee
14.00 – 15.00 uur: lezing door Erik Olsman over “Hoop in de palliatieve fase” en ruimte voor vragen na de lezing (*)
15.00 – 15.15 uur: pauze
15.15 – 16.30 uur: nadere kennismaking
16.30 – 17.00 uur: napraten met een hapje en een drankje
Om een inschatting te kunnen maken op hoeveel deelnemers wij kunnen rekenen verzoeken wij je aan ons te bevestigen per mail (secretariaatpsz-vw@erasmusmc.nl) dat je bij de netwerkbijeenkomst aanwezig zult zijn.
We willen je vragen om deze uitnodiging te verspreiden onder collega geestelijk verzorgers die bij jou in de organisatie werken, omdat het voor ons ondoenlijk is om iedereen persoonlijk te benaderen.