Wat kun jij doen op 25 juni, de Dag van de Levensvragen?
In de huisartsenpraktijk spelen levensvragen regelmatig een rol, vaak impliciet en verweven met andere klachten. Toch is het niet altijd eenvoudig om levensvragen te herkennen en bespreekbaar te maken in de dagelijkse praktijk.
Daarom organiseren de Kenniswerkplaats Zingeving en Agora in aanloop naar de Dag van de Levensvragen een online webinar op maandag 22 juni om 20:00 – 21:00 uur over zingeving in de huisartsen praktijk.
In dit webinar krijg je in één uur concrete handvatten om levensvragen te herkennen en het gesprek aan te gaan. Met bijdragen van Pieter Barnhoorn (huisarts en ambassadeur zingeving) en Gaby Jacobs (hoogleraar geestelijke verzorging) die perspectieven uit praktijk, beleid en wetenschap samenbrengen.
Het doel is simpel: jou helpen om zelf in actie te komen op en rond 25 juni.
Meld je aan en betrek ook collega’s, praktijkondersteuners en huisartsen in opleiding.
Kom in actie voor zingeving!
Bekijk alvast deze video over zorg voor zingeving in de praktijk.

